• Új
A Dell PowerConnect 407-10459 Kompatibilis a 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Adó

A Dell PowerConnect 407-10459 Kompatibilis a 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Adó

Buyers rating:
HUF 10797.30

Összeg

A Dell Power Connect 407-10459 Kompatibilis a 10 GBASE-LRM SFP+ Adó (PPA/SMF, 1310nm, 220m/300m, LC, DOM) Termék Részletek Dell Valódi 407-10459 kereskedő Neve LODFIBER Formában Típus SFP+ Max adatátviteli Sebesség 10.3125 Gbps Hullámhossz-1310nm Max Kábel Távolság* 220m @ PPA/300m @ SMF Felület LC duplex Optikai Alkatrészek, FP 1310nm-Kábel Típusú PPA/SMF DOM Támogatás Igen TX Power -6.5~0.5 km Vevő Érzékenység Kereskedelmi Hőmérséklet-Tartomány 0 .. 70°C (32 158°F) HTS-Harmonizált Kód 8517706000 Minőség Tanúsítási Minőségi követelményeknek megfelelő, hogy az alapítvány az LODFIBER. Célunk, hogy az ügyfelek kiemelkedő, szabványoknak megfelelő termékek, szolgáltatások. LODFIBER telt el sok minőségbiztosítási rendszer ellenőrzések, mint CE, Ro HS, FCC, létrehozott egy nemzetközileg egységes minőségbiztosítási rendszer szigorú végrehajtását egységes irányítása során a tervezési, fejlesztési, gyártási, szerelési, illetve szolgáltatás. Megjegyzés : a Telepítés harmadik fél készülék nem érvényteleníti a hálózati berendezések garancia. Hálózati berendezés gyártó minden iránymutatás, amely kimondja, hogy garanciális támogatás a termékeket nem fogja érinteni. Élettartam Garancia Minden optikai termékek LODFIBER teljes mértékben indokolt ellen hibák anyag-vagy gyártási élettartam garancia. A garancia nem vonatkozik által okozott baleset, helytelen érdekel, helytelen használat, hanyagság, normál kopás, vagy a természetes bontását színek, anyagok huzamosabb ideje használja. Csomagolás & Címkézés Ez a könnyen kezelhető, jól védett készülék csomag címkézett, illetve meg kell jelölni, hogy az alapértelmezett LODFIBER szabványok. Egyedi címke vagy a használati megoldások is rendelkezésre állnak. OEM & Customs Partneri számos világszínvonalú OEM gyártók több, mint 8 éve, LODFIBER képes személyre szabott, magas-minőség, költség-hatékony megoldások mindenkinek szüksége van, valamint a műszaki adatok, beleértve az optikai tervezés, gépészeti tervezés, Nyomtatott Áramköri lapot (PCB) elrendezés, villamos tervezése, szoftver & firmware design, integrált közgyűlés, egyedi címke, stb. A háborgó értékesítés, valamint a kedvező vásárlói visszajelzések, LODFIBER gyorsan terjeszkedik szerte a világon egyre inkább a vezető szolgáltató az optikai kommunikációs ipar. Ha érdekel a termékeink, kérjük szabadon lépjen kapcsolatba velünk a Szállítási LODFIBER hajó keresztül, a Fed Ex, a DHL, UPS, TNT, EMS, vagy egy ügyfél-rendezett-hordozó. Az elemek gyakran szállított ugyanazon a napon (egy adó-vevők lehet ki az ajtót 20 perc). Ha nincs raktáron bármelyik globális raktárak, a szállítás késik 1-2 nap. A DHL lesz 2-4 munkanap szállítási, valamint a Fed Ex csak szüksége van, 1-3 munkanap. Spanyolország, Olaszország, Brazília, valamint bizonyos más országokban, az elemek hosszabb ideig tart érkezik miatt a vámhatóság clearan

További információ

Márka Név:
LODFIBER
Modell Száma:
407-10459

A kategória legjobb ajánlatai

Optikai Vizsgálati Berendezés AOR-500S OTDR
  • Új
Fokok:

Optikai Vizsgálati Berendezés AOR-500S OTDR

Optikai Vizsgálati Berendezés AOR500 S OTDR LEÍRÁS : Ez a fejlett diagnosztikai eszköz optikai szálak lehetővé teszi, hogy az Optikai Mérnök pillanatképeket egy szál link.A OTDR küld rövid fényimpulzusokat le az egyik végén egy szál, a megadott ismétlés arány.Fény tükröződik vissza a rost töréseket, fény, folyamatosan vissza szétszórva a szál maga utazik vissza az OTDR, ahol a műszer rögzíti az optikai teljesítmény, illetve az érkezési időt.Az érkezési idő, a pulzaz adott ponton a szál kapcsolódik a távolság a OTDR.Ezzel az információval, a OTDR grafikusan megjeleníti vissza hatalom ellen távolság.OTDRs jól felszerelt, a hibaelhárítás probléma, mert lehetővé teszik, hogy vizuálisan keresse meg fényvisszaverő események, mint a kapcsolatai, de szál megszakad, illetve a nem tükröződő események, mint ragasztás, illetve szűk kanyarokban, az tanulmányozza a grafiknyom...

HUF 313200.00
Superbat 10db ingyenes szállítási TNC Hullám Plug Férfi RF Csatlakozó Kábel RG58 RG142,LMR195
  • Új
Fokok:

Superbat 10db ingyenes szállítási TNC Hullám Plug Férfi RF Csatlakozó Kábel RG58 RG142,LMR195

10 db ingyenes szállítási RF Csatlakozó TNC Hullám Plug Férfi a LMR100Impedancia 50 Ohm Frekvencia Tartomány 011 GHz a Nemek közötti Plug Temp.tartomány 65~ +165 Szigetelő PTFE Csatlakozó Típusa Csatlakozó / Férfi Pin Szerelhető TípKábel Mount [Ingyenes Lóg (InLine)] Tartósság ≥500 Ciklfeszültség értékelés 500 V Szigetelési Ellenállás ≥5000 MOhmA csomag tartalmaz : 10 DBHa még nem találta meg az árut, amire szüksége van, de tudunk testre szabott neked.Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk, ha bármilyen kérdése van.Fizetés1) Tudjuk elfogadni, fizetés Alipay,bankkártya,Banki Átutalás, illetve más Fizetési hogy a vatera piacterén támogatást.2) a Fizetés 5 munkanapon belül a megrendelést.3) Kérjük, sorolja fel a kérelmeket, ha a kifizetést,vagy lépjen kapcsolatba velünk AZONNAL.4) Pls tartalmazza a telefonszámot, valamint szintén a fizetési ha lehetséges, mivel ez segít neked, hogy a csomagot.Szállítási Feltételek1) A részeket tőlünk biztos, hogy minőségi garancia, ők pedig dupla vizsgált szállítás előtt.2) Tétel szállítják 3 munkanapon belül ha a teljes kifizetés az állandó.3) Az elemek belül küldött China Post Regisztrált Air Mail / DHL / EMS / e Packet / Fedex IP / Fedex IE / TNT.Szállítási Idő ( Egység : Munkanap ), ValószínűségSzámításOrszágElső SzállításMásodik SzállításKésedelemSzállítási ≥ 50 NapEgyesült Államok610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)VisszatérítésBrit815 (80%)1530 (19%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésAusztrália815 (75%)1530 (24%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésNémetország815 (75%)1530 (24%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésThe French1018 (80%)1830 (19%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésOroszország1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)VisszatérítésOlaszország1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)VisszatérítésIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)VisszatérítésSpanyolország1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)VisszatérítésJapán712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)VisszatérítésKanada1020 (a Legtöbb)A helyi posta nem probléma követési adatokat.Garancia & Vissza1) Bármilyen probléma a tétel pls lépjen velünk kapcsolatba, 14 napon belül, miután megkapta.2) Reture elemet kellett tartalmaznia eredeti csomagolás, valamint mindenösszetevők.3) Csere elem megengedett, de repalcement szállítjuk után receving tétel a vevő.4) A fizetés, a szállítás díja a újraküldés, míg a vevő fizeti a postai Költség.RólunkMi a szakmai beszállító gyártó rádiófrekvenciás (RF) termékek, beleértve a Csatlakozók RF, RF Adapterek, RF Egyéni kábelek (Ösvény Vezet),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antenna, Wifi Antennák, GPS Antenna, Alumínium Dobozok & Műanyag Dobozok, valamint az egyéb rádió Antennák & Kiegészítők, stb.Amelyek széles körben népszerű használt tartomány f alkalmazások, beleértve a 3 Gadatokkártya, illetve az USB modem, gépgép kommunikáció (M2 M), vezeték nélküli LAN,GPS,wifi ISM frekvenciasávon.Bármilyen probléma (nem kap, vagy elem probléma),Pls lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elhagyja a Negatív vagy Semleges visszajelzést, akkor próbálja ki a legjobb, hogy slove meg.

HUF 3326.00 3696.30
FTTH 1*16 NYRT Optikai Elosztó, ABS Csomagolás, az FC/PC SM-csatlakozó, 2.0 mm-es kábel, 1.5 M hosszúság, A GPON EPON
  • Új
Fokok:

FTTH 1*16 NYRT Optikai Elosztó, ABS Csomagolás, az FC/PC SM-csatlakozó, 2.0 mm-es kábel, 1.5 M hosszúság, A GPON EPON

FTTH 1*16 NYRT Optikai Elosztó, ABS Csomagolás, az FC / PC SMcsatlakozó, 2.0 mmes kábel, 1.5 M hosszúság, A GPON EPONOptikai Elosztó fontos eleme az FTTX / FTTP / FTTH / PON, valamint arra használják, hogy osszák szét a jel a CO számú helyiségek.Alkalmazások : Távközlési HálózatokCATV rendszerOptikai berendezésekOptikai érzékelőLANJellemzők : Alsó beiktatási pedig PDlMagas hozam veszteségKis méretKülönböző fajta csatlakozóTulajdonságok : Vásároljon bizalommal.

HUF 9180.00
Kompatibilis JD101A 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 15km DDM Adó SFP modul
  • Új
Fokok:

Kompatibilis JD101A 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 15km DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 3105.00
155M SFP Kétirányú Adó-1310nm TX/1550nm RX, SC 40 km, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése
  • Új
Fokok:

155M SFP Kétirányú Adó-1310nm TX/1550nm RX, SC 40 km, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése

155 M SFP Kétirányú Adó1310nm TX / 1550nm RX, SC 40 km, A Digitális Diagnosztikai EllenőrzéseJellemzők Akár 155 Mbps adatokpatkány 1310nm FP lézer, illetve PIN photodetector a 40 kmadás Digitális Diagnosztikai Ellenőrző Belső Kalibrációs, vagy Külső Kalibrációs +3,3 V egységes tápegység Működési esetben hőmérséklet : Kompatibilis Ro H Kereskedelmi : 0 C, hogy +70 C Ipari : 40 C, hogy +85 Megfelel az SFP MSA, valamint SFF8472 a simplex LC vagy RP aljzatAlkalmazások SDH STM1, S1.1ES,L1.1ES, L1.2BAN OC3 IR1,LR1,LR2 Más optikai linkekLeírásAz SFPKÉTIRÁNYÚ adóvevők, nagy teljesítményű, költséghatékony modulok alátámasztó adatokarány 155 Mbps pedig 40 kmátviteli távolság a SMF.A készülék három részből áll : egy FP lézer adó, egy PIN photodiode integrált, a transzimpedancia preamplifier (TIA), valamint MCU egység...

HUF 9720.00
Baofeng UV-8 walkie talkie 128CH VHF/UHF-136-174MHz /400-520MHz Kettős PPT Hordozható Rádió adó-vevő baofeng uv-3r
  • Új
Fokok:

Baofeng UV-8 walkie talkie 128CH VHF/UHF-136-174MHz /400-520MHz Kettős PPT Hordozható Rádió adó-vevő baofeng uv-3r

Leírás : Modell UV8128 csoportok csatornák tárolásaVHF / UHF : 136174 MHz & 400520 MHzHelyi menü üzemmódSürgősségi RiasztásAdó adásidő(TOT)VOX (0~9es fokozat)AV & ID ANIFM rádió (65108 MHz)Hang COMPCTCSS / DCSHívja a Hang 1750 HzRepeater dolgozik megerősítésTX power választható(8 W / 1 W)Foglalt csatorna kizárásLED ZseblámpaDTMF KódSzéles / Keskeny SávIgen25k Hz / 12.5 k HzFrekvencia lépésIgen12.5 / 25 KHzSzkennelési funkcióIgenMonitor funkcióIgenBillentyűzár funkcióIgenZseblámpaIgenVezeték klón funkcióIgenAlacsony akkumulátor riasztásIgenEnergiatakarékos funkcióIgenKínai, angol nyelvű hangutasításokatIgenPC szoftver programozhatóIgenAlapvető LeírásokNévleges Feszültség7.4 V DCKimeneti teljesítmény5 W / 1 WAkkumulátor típusaLiion akkumulátorAkkumulátor kapacitás2000m AhFülhallgató / MIKROFON típPin KW TípusAntennaSMANőiÜzemi hőmérséklet20~+50 CelsiFokAntenna Impedancia50 ohmTömeg230gMéret ( HXSZXM )65 X 30 X 130 mm (Nem Antenna )SpecifikációFrekvencia stabilitás± 2.5 ppmModulációsF3 EMax frekvenciaeltérésKibocsátási aktuálisCTCSS / DCS0.7 ± 0.1 k Hzes(Széles) / 0.4 ± 0.1 k Hz(Keskeny)Hamis SugárzásKözvetítés TorzításKözvetítés érzékenység812mvA szomszédos csatorna szelektivitásModuláció karakter6 d B per fold frekvencia javításÉrzékenység122dbm (12d B SINAD)Audió Teljesítmény1 WAudio TorzításBlokkoló>= 85Hamis elutasítása>=65d BA csomag lista : 1 x Hordozható rádió1 x Antenna1 x Liion akkumulátor (7.4 V, 2000m Ah)1 x LIion töltő (100240 V)1 x övcsipesz1 x Felhasználói kézikönyv1 x AV fülhallgató

HUF 9987.30
XQF Programozási Kábel KPG-4 Kenwood Mobil TK-7150 TK-7160 TM-271 TK-768 Két Rádió
  • Új
Fokok:

XQF Programozási Kábel KPG-4 Kenwood Mobil TK-7150 TK-7160 TM-271 TK-768 Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képProgramozási Kábel KPG4 Kenwood Mobil TK7150 TK7160 TM271 TK768 Két RádióProgramozási Kábel KPG4 Kenwood Mobil TK7150 TK7160 TM271 TK768RIBLESS design (BORDA box nem szükséges)A Kenwood Mobil Rádió KPG4 : TK705 TK706 TK708 TK709TK805 TK805 TK808, TK809TK930, TK930, TK940, TK941TK752, TK852, TK759, TK859TK7100, TK8100, TK7150, TK8150,TK7160, TK8160, TK7180, TK8180, TK7189, TK8189TK7102, TK8102, TK7108, TK8108, TK7162, TK8162TK7302, TK8302, TK7360, TK8360TKR730, TKR830, TKR740, TKR840TKR750, TKR850, TKR751, TKR851TK760, TK860,TK760 G, TK860 G, TK780TK880, TK980, TK780 G, TK880 G, TK785, TK885TK762, TK862, TK762 G, TK862 GTK763, TK863, TK763 G TK863 GTK768, TK868, TK768 G, TK868 GTK630, TK730, TK830, TK740,TK840, TK750, TK850TK980, TK981TK5720, TK5820Csomag : 1 programozási kábel

HUF 2316.60
Kompatibilis SFP-100BX40-U 100BASE-BX Kétirányú SFP TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Adó SFP modul
  • Új
Fokok:

Kompatibilis SFP-100BX40-U 100BASE-BX Kétirányú SFP TX1310nm/RX1550nm 40 km DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 6750.00
XQF USB Programozási Kábel ICOM IC-F320 IC-F221 OPC-592 Rádió
  • Új
Fokok:

XQF USB Programozási Kábel ICOM IC-F320 IC-F221 OPC-592 Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képUSB Programozási Kábel ICOM ICF320 ICF221 OPC592 RádióProgramozási Kábel ICOM ICF310 F310 S ICF320 ICF1010 OPC592Jellemzők : Csere kábel OPC592Új & magas minőségGyári csomagolt, de soha nem használtákDB9 soros port , a munka mind a sósavat, s laptopKompatibilis : ICA110ICF310, ICF320, ICF320 S, ICF410, ICF420, ICF420 SICF210 S, ICF211, ICF220ICF1610 N, ICF2610 NICF1020, ICF2020ICFR3000, ICFR4000, ICFR4100Az IAS 1000Csomag : 1 x Ez a Programozási Kábel

HUF 2316.60
Kétsávos TYT TH-7800 Rádió Egység USB-Programozási Kábel 50W Kettős LCD Kijelző Autó, Teherautó, AM/FM Rádió Mobil
  • Új
Fokok:

Kétsávos TYT TH-7800 Rádió Egység USB-Programozási Kábel 50W Kettős LCD Kijelző Autó, Teherautó, AM/FM Rádió Mobil

Jellemzők : Kétsávos : 134174 MHz / 400480 MHz (TX).AM / FM RX : 108180 MHz, 134174 MHz pedig 350520 MHz.V+U Teljes Duplex Működés.Kereszt zenekar Repeater Funkció.50 W kimenő teljesítmény 144 MHz, valamint 35 W a 430 MHz.50 CTCSS hangok / 1024 DCS kód.DTMF / 2 Hang / 5 Hangon.8 csoportok beszédtitkosító lehetőség.A+B Kétsávos Működés.Levehető Előlap.Műszaki adatok : Csatorna Kapacitás : 809 csatornák.Csatornaosztás : 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 15 / 20 / 25 / 50 KHz.Közlekedési Kibocsátási : F3.Üzemi Feszültség : 13.8 VDC (±15%)...

HUF 49826.00 52447.50