• Új
XQF DTMF Hangszóró, Mikrofon EMS-57 A Alinco DR06T DR135 DR235 DR425 DR635 DR435

XQF DTMF Hangszóró, Mikrofon EMS-57 A Alinco DR06T DR135 DR235 DR425 DR635 DR435

Buyers rating:
HUF 5189.40

Összeg

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép
DTMF Hangszóró, Mikrofon EMS-57 A Alinco DR06 T DR135 DR235 DR425 DR635 DR435 pecification :
Nagy teherbírású adóvevő ADÓVEVŐ gomb található, tiszta hang, kényelmes tartja.
Könnyen tárcsázási számok a mikrofon billentyűzet
Csatlakozó : Kerek 8 csapok.
Kompatibilis Alinco Mobil Rádiók :
DR-03 T, DR-06 T
DR-135, DR-135 T, DR-135 E
DR-235, DR-235 E, DR-235 T
DR-425 T, DR-425 E
DR-635, DR-635 E
DR-435
Csomagolás :
- 1db EMS-57 mikrofon.

További információ

Típus:
Tartozékok
Márka Név:
XQF
Maximális Hatótávolsága:
3 km-5 km
Frekvencia Tartomány:
attól függ, rádió
Walkie Talkie Típus:
Hordozható
Beszélni Tartomány:
attól függ, rádió
Tárolás A Csatornát:
attól függ, rádió
Modell Száma:
EMS-57
Méretek:
attól függ, rádió
Is_Display:
No
Anyag:

A kategória legjobb ajánlatai

Szakmai Multiband Baofeng BF-A58 Vízálló Walkie-talkie SOS FM Rádió Rádió Két Út kétsávos
  • Új
Fokok:

Szakmai Multiband Baofeng BF-A58 Vízálló Walkie-talkie SOS FM Rádió Rádió Két Út kétsávos

Jellemzők : 1) Teljesítmény : 7 W(H) / 5 W(M) / 1 W(L)2) Frekvencia Tartomány : 136.00174.00 MHz400.00520.00 MHz3) IP57 vízálló porálló, illetve4) Nagy &Alacsony Fogyasztású Átállás5) Energiatakarékos6) VOX Funkció7) Széles / Keskeny Sáv Kiválasztása8) Az AutomatikHáttérvilágítás9) Kétsávos Készenléti10) adásidő (TOT)11) az 50 CTCSS 104 DCS Kód12) Hangutasításokat13) ANI Kód14) a PC vagy a Kézi Program15) DTMF Kód16) AVID17) ATUO Billentyűzár18) Elfoglalt Csatorna Zárolása Funkció19) kétsávos, Kettős Kijelző Dual Készenlét20.) Sürgősségi Riasztás21) Rend Szkennelés Funkció22) Relé Továbbítása Megerősítette (1750 HZ)23), Alacsony Akkumulátor Feszültség Figyelmeztetés24) U / V Kereszt Zenekar Dual WatchCsomag Tartalmazza : 1 x Hordozható rádió1 x Antenna1 x Liion akkumulátor1 x Töltő1 x övcsipesz1 x felhasználói kézikönyv

HUF 11607.30
Kompatibilis JD101A 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 15km DDM Adó SFP modul
  • Új
Fokok:

Kompatibilis JD101A 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 15km DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 3105.00
Kompatibilis a Juniper Networks SFP-GE10KT15R13 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul
  • Új
Fokok:

Kompatibilis a Juniper Networks SFP-GE10KT15R13 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 4900.50
Walkie talkie Katonai csontvezetéses Taktikai Fülhallgató Gémes Mikrofon A Motorola Két Rádió APX6000 DP4601 XiR P8268 8260 DP3401
  • Új
Fokok:

Walkie talkie Katonai csontvezetéses Taktikai Fülhallgató Gémes Mikrofon A Motorola Két Rádió APX6000 DP4601 XiR P8268 8260 DP3401

Kedves vásárló : Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások,akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PCn, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési,kérjük, olvassa be a QRkódot, majd több meglepetés formában az Alkalmazások, Élvezze a szálloda köszönöm!Katonai csontvezetéses Taktikai Fejhallgató Fülhallgató a két rádió Keresztül a halántékcsont mindkét oldalán arca hang átadása jelek az agyba, hatékonyan csökkentett háttérzaj...

HUF 22950.00
Superbat 10db ingyenes szállítási TNC Hullám Plug Férfi RF Csatlakozó Kábel RG58 RG142,LMR195
  • Új
Fokok:

Superbat 10db ingyenes szállítási TNC Hullám Plug Férfi RF Csatlakozó Kábel RG58 RG142,LMR195

10 db ingyenes szállítási RF Csatlakozó TNC Hullám Plug Férfi a LMR100Impedancia 50 Ohm Frekvencia Tartomány 011 GHz a Nemek közötti Plug Temp.tartomány 65~ +165 Szigetelő PTFE Csatlakozó Típusa Csatlakozó / Férfi Pin Szerelhető TípKábel Mount [Ingyenes Lóg (InLine)] Tartósság ≥500 Ciklfeszültség értékelés 500 V Szigetelési Ellenállás ≥5000 MOhmA csomag tartalmaz : 10 DBHa még nem találta meg az árut, amire szüksége van, de tudunk testre szabott neked.Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk, ha bármilyen kérdése van.Fizetés1) Tudjuk elfogadni, fizetés Alipay,bankkártya,Banki Átutalás, illetve más Fizetési hogy a vatera piacterén támogatást.2) a Fizetés 5 munkanapon belül a megrendelést.3) Kérjük, sorolja fel a kérelmeket, ha a kifizetést,vagy lépjen kapcsolatba velünk AZONNAL.4) Pls tartalmazza a telefonszámot, valamint szintén a fizetési ha lehetséges, mivel ez segít neked, hogy a csomagot.Szállítási Feltételek1) A részeket tőlünk biztos, hogy minőségi garancia, ők pedig dupla vizsgált szállítás előtt.2) Tétel szállítják 3 munkanapon belül ha a teljes kifizetés az állandó.3) Az elemek belül küldött China Post Regisztrált Air Mail / DHL / EMS / e Packet / Fedex IP / Fedex IE / TNT.Szállítási Idő ( Egység : Munkanap ), ValószínűségSzámításOrszágElső SzállításMásodik SzállításKésedelemSzállítási ≥ 50 NapEgyesült Államok610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)VisszatérítésBrit815 (80%)1530 (19%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésAusztrália815 (75%)1530 (24%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésNémetország815 (75%)1530 (24%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésThe French1018 (80%)1830 (19%)Legalább 30 (1%)VisszatérítésOroszország1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)VisszatérítésOlaszország1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)VisszatérítésIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)VisszatérítésSpanyolország1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)VisszatérítésJapán712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)VisszatérítésKanada1020 (a Legtöbb)A helyi posta nem probléma követési adatokat.Garancia & Vissza1) Bármilyen probléma a tétel pls lépjen velünk kapcsolatba, 14 napon belül, miután megkapta.2) Reture elemet kellett tartalmaznia eredeti csomagolás, valamint mindenösszetevők.3) Csere elem megengedett, de repalcement szállítjuk után receving tétel a vevő.4) A fizetés, a szállítás díja a újraküldés, míg a vevő fizeti a postai Költség.RólunkMi a szakmai beszállító gyártó rádiófrekvenciás (RF) termékek, beleértve a Csatlakozók RF, RF Adapterek, RF Egyéni kábelek (Ösvény Vezet),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antenna, Wifi Antennák, GPS Antenna, Alumínium Dobozok & Műanyag Dobozok, valamint az egyéb rádió Antennák & Kiegészítők, stb.Amelyek széles körben népszerű használt tartomány f alkalmazások, beleértve a 3 Gadatokkártya, illetve az USB modem, gépgép kommunikáció (M2 M), vezeték nélküli LAN,GPS,wifi ISM frekvenciasávon.Bármilyen probléma (nem kap, vagy elem probléma),Pls lépjen velünk kapcsolatba, mielőtt elhagyja a Negatív vagy Semleges visszajelzést, akkor próbálja ki a legjobb, hogy slove meg.

HUF 3326.00 3696.30
KT/UPC 1x8 TTT Optikai Elosztó 1310/1550nm Singlemode, PLC Elosztó Modul SM 1M, Magas Megbízhatóság
  • Új
Fokok:

KT/UPC 1x8 TTT Optikai Elosztó 1310/1550nm Singlemode, PLC Elosztó Modul SM 1M, Magas Megbízhatóság

KT / UPC 1x8 TTT Optikai Elosztó 1310 / 1550nm Singlemode,1mMagas Minőségű, Távközlési Szinten, Magas MegbízhatóságFunkcióAlacsony beiktatási Jó channeles egységes, Magas Megbízhatóság, Stabilitás Kiváló Környezeti Stabilitás, széles Körben Használt Hossz : 1m Dolgozik hullámhossz : 1310~1550nm Helyezze be veszteség : 10.5 Db Return loss : 50 Db Széles Működési Hőmérséklet : a 40°C85°CAlkalmazások*Az FTTx Telepítések(GPON / BPON / EPON)*Kábel televízió (KÁBELTÉVÉ)*Helyi hálózatok (LAN)*Vizsgálati berendezés*Passzív optikai hálózatok(PON)Szállítás : szállítás Világszerte által china post ,epacket.Fizetés : AlipayVisszatérési Politika : 1...

HUF 4350.00 4833.00
A Dell PowerConnect 407-10459 Kompatibilis a 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Adó
  • Új
Fokok:

A Dell PowerConnect 407-10459 Kompatibilis a 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm 220m DOM Adó

A Dell Power Connect 40710459 Kompatibilis a 10 GBASELRM SFP+ Adó (PPA / SMF, 1310nm, 220m / 300m, LC, DOM) Termék Részletek Dell Valódi 40710459 kereskedő Neve LODFIBER Formában TípSFP+ Max adatátviteli Sebesség 10.3125 Gbps Hullámhossz1310nm Max Kábel Távolság* 220m @ PPA / 300m @ SMF Felület LC duplex Optikai Alkatrészek, FP 1310nmKábel Típusú PPA / SMF DOM Támogatás Igen TX Power 6.5~0.5 km Vevő Érzékenység Kereskedelmi HőmérsékletTartomány 0 ....

HUF 10797.30
Kézi Kábel Teszter Üvegszálas Optikai Vizsgálati Eszköz Optikai Teljesítmény Mérő KPM-25M OPM -70~+10 km SC Csatlakozó
  • Új
Fokok:

Kézi Kábel Teszter Üvegszálas Optikai Vizsgálati Eszköz Optikai Teljesítmény Mérő KPM-25M OPM -70~+10 km SC Csatlakozó

FTTH Optikai Optikai Vizsgálati Eszköz Optikai Teljesítmény Mérő Teszter HétHullámhossz +1070d Bm SC CATV TesztFC / ST Csatlakozó opcionális Termék Leírás KPM25 kézi optikai teljesítmény mérő egy kompakt, könnyen használható vizsgálati eszköz optikai hálózatok, amelyek felhasználhatók az abszolút optikai teljesítmény mérését, valamint a relatív veszteség mérések az optikai szálak...

HUF 12555.00
XQF Hangszóró, Mikrofon Motorola Rádió FR50 FR60 FV200 FV500 T6200 T6250 T6550
  • Új
Fokok:

XQF Hangszóró, Mikrofon Motorola Rádió FR50 FR60 FV200 FV500 T6200 T6250 T6550

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képHangszóró, Mikrofon Motorola Rádió FR50 FR60 FV200 FV500 T6200 T6250 T6550Hangszóró, Mikrofon Motorola Rádió FR50 FR60 FV200 FV500 T6200 T6250 T6550A Motorola rádió : FR50, FR60M1000, EM100 R, EM1020 RMR335,MH230 R,MC220 R, MR350 R, MJ270 RSX500, SX620 R, SX700,SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 RFV200, FV200 R, FV200 AA, FV300, FV500, FV500 R, FV500 AA, FV600, FV700, FV750, FV800T270, T280, T289T4000, T6000, T7000, T8000, T9000, T4800, T4900T5000, T5100,T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422T5500, T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620T5710, T5720, T5725, T5800, T5820T5900, T5920, T5950T6200, T6210, T6220, T6222,T6250, T6300, T6310, T6320T6400, T6500, T6510, T6550T7100, T7150, T7200, T7400, T7450T8500, T8550, T9500, T9550, T9500 R, T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680Csomag : 1x Hangszóró, Mikrofon

HUF 2413.80
Optikai Vizsgálati Berendezés AOR-500S OTDR
  • Új
Fokok:

Optikai Vizsgálati Berendezés AOR-500S OTDR

Optikai Vizsgálati Berendezés AOR500 S OTDR LEÍRÁS : Ez a fejlett diagnosztikai eszköz optikai szálak lehetővé teszi, hogy az Optikai Mérnök pillanatképeket egy szál link.A OTDR küld rövid fényimpulzusokat le az egyik végén egy szál, a megadott ismétlés arány.Fény tükröződik vissza a rost töréseket, fény, folyamatosan vissza szétszórva a szál maga utazik vissza az OTDR, ahol a műszer rögzíti az optikai teljesítmény, illetve az érkezési időt.Az érkezési idő, a pulzaz adott ponton a szál kapcsolódik a távolság a OTDR.Ezzel az információval, a OTDR grafikusan megjeleníti vissza hatalom ellen távolság.OTDRs jól felszerelt, a hibaelhárítás probléma, mert lehetővé teszik, hogy vizuálisan keresse meg fényvisszaverő események, mint a kapcsolatai, de szál megszakad, illetve a nem tükröződő események, mint ragasztás, illetve szűk kanyarokban, az tanulmányozza a grafiknyom...

HUF 313200.00
Kültéri Panel 9dBi Antenna 800-2500MHz Multi band GSM, 3G, WIFI DCS mobiltelefon emlékeztető lapos antenna
  • Új
Fokok:

Kültéri Panel 9dBi Antenna 800-2500MHz Multi band GSM, 3G, WIFI DCS mobiltelefon emlékeztető lapos antenna

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány806960 MHz & 17002500 MHz Nyereség9d BV S W RBemeneti Impedancia50Ω Vízszintes 3d B Gerenda Szélessége95°±15° / 75°±12° Függőleges 3d B Gerenda Szélessége65° / 60°Maximális Bemeneti Teljesítménywatt50 WPolarizációsFüggőlegesVilágítás VédelemDC FöldMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaNfe férfiKábel5 DFBSugárzó Elem AnyagaAlumínium ÖtvözetRadome AnyagABSNettó Tömeg0.65 kgÁtmérő18214.5 cmRadome SzínFehér1...

HUF 7560.00