• Új
Superbat MS-147 ferfi dugja a megfelelő szöget, hogy FME férfi plug RG174 15cm kábel ugró pigtail 3G modem

Superbat MS-147 ferfi dugja a megfelelő szöget, hogy FME férfi plug RG174 15cm kábel ugró pigtail 3G modem

Buyers rating:
-10 % HUF 1528.00
HUF 1698.30

Összeg


FME férfi egyenesen MS-147 férfi derékszögű Pigtail kábel RG174 15cm rf koaxiális kábelre közgyűlés
Modell : AC-F02 SP-M12 RA-174-15 csatlakozók
FME férfi egyenesen
MS-147 férfi derékszögű kábel
RG174 Opcionális Hossza 4"(10cm)
6"( 15cm ) default
8"(20 cm)
12"(30cm)
Alkalmazások : Vezeték nélküli LAN-Eszközök Wi-Fi Rádió Külső Antenna Alkalmazások Vezeték nélküli OEM Alkalmazások Vezeték nélküli Infrastruktúra

További információ

Modell Száma:
AC-F02SP-M12RA-174-15
Típus:
Koaxiális Kábelek
Márka Név:
Superbat
Hossza:
15cm
Termék Típusa:
rf koaxiális kábelre közgyűlés
kábel:
RG174
Származási hely:
Guangdong, Kína (Kontinens)
Csatlakozó típusa:
FME férfi MS-147 férfi
Hossza:
15CM (6 inch)
is_customized:
Yes

A kategória legjobb ajánlatai

XQF DTMF Hangszóró, Mikrofon EMS-57 A Alinco DR06T DR135 DR235 DR425 DR635 DR435
  • Új
Fokok:

XQF DTMF Hangszóró, Mikrofon EMS-57 A Alinco DR06T DR135 DR235 DR425 DR635 DR435

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képDTMF Hangszóró, Mikrofon EMS57 A Alinco DR06 T DR135 DR235 DR425 DR635 DR435 pecification : Nagy teherbírású adóvevő ADÓVEVŐ gomb található, tiszta hang, kényelmes tartja.Könnyen tárcsázási számok a mikrofon billentyűzetCsatlakozó : Kerek 8 csapok.Kompatibilis Alinco Mobil Rádiók : DR03 T, DR06 TDR135, DR135 T, DR135 EDR235, DR235 E, DR235 TDR425 T, DR425 EDR635, DR635 EDR435Csomagolás : 1db EMS57 mikrofon.

HUF 5189.40
XQF UHF BNC Antenna ICOM IC-U82 IC-U80E 400-470MHz Két Rádió
  • Új
Fokok:

XQF UHF BNC Antenna ICOM IC-U82 IC-U80E 400-470MHz Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képUHF BNC Antenna ICOM ICU82 ICU80 E 400470 MHz Két RádióÚj Generik(nem OEM) Kiváló Minőségű Ez az öltöny az ICOM kézi rádiók, beleértve a következőket : ICU82 ICU80 ECsatlakozó : BNC Sáv : UHF Frekvencia : 400470 MHzSzín : Fekete Hossz : 19 cmCsomag tartalma : Antenna x 1 db

HUF 1377.00
Kompatibilis a Juniper Networks SFP-GE10KT15R13 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul
  • Új
Fokok:

Kompatibilis a Juniper Networks SFP-GE10KT15R13 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 4900.50
XQF Programozási Kábel KPG-4 Kenwood Mobil TK-7150 TK-7160 TM-271 TK-768 Két Rádió
  • Új
Fokok:

XQF Programozási Kábel KPG-4 Kenwood Mobil TK-7150 TK-7160 TM-271 TK-768 Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képProgramozási Kábel KPG4 Kenwood Mobil TK7150 TK7160 TM271 TK768 Két RádióProgramozási Kábel KPG4 Kenwood Mobil TK7150 TK7160 TM271 TK768RIBLESS design (BORDA box nem szükséges)A Kenwood Mobil Rádió KPG4 : TK705 TK706 TK708 TK709TK805 TK805 TK808, TK809TK930, TK930, TK940, TK941TK752, TK852, TK759, TK859TK7100, TK8100, TK7150, TK8150,TK7160, TK8160, TK7180, TK8180, TK7189, TK8189TK7102, TK8102, TK7108, TK8108, TK7162, TK8162TK7302, TK8302, TK7360, TK8360TKR730, TKR830, TKR740, TKR840TKR750, TKR850, TKR751, TKR851TK760, TK860,TK760 G, TK860 G, TK780TK880, TK980, TK780 G, TK880 G, TK785, TK885TK762, TK862, TK762 G, TK862 GTK763, TK863, TK763 G TK863 GTK768, TK868, TK768 G, TK868 GTK630, TK730, TK830, TK740,TK840, TK750, TK850TK980, TK981TK5720, TK5820Csomag : 1 programozási kábel

HUF 2316.60
XQF USB Programozási Kábel ICOM IC-F320 IC-F221 OPC-592 Rádió
  • Új
Fokok:

XQF USB Programozási Kábel ICOM IC-F320 IC-F221 OPC-592 Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képUSB Programozási Kábel ICOM ICF320 ICF221 OPC592 RádióProgramozási Kábel ICOM ICF310 F310 S ICF320 ICF1010 OPC592Jellemzők : Csere kábel OPC592Új & magas minőségGyári csomagolt, de soha nem használtákDB9 soros port , a munka mind a sósavat, s laptopKompatibilis : ICA110ICF310, ICF320, ICF320 S, ICF410, ICF420, ICF420 SICF210 S, ICF211, ICF220ICF1610 N, ICF2610 NICF1020, ICF2020ICFR3000, ICFR4000, ICFR4100Az IAS 1000Csomag : 1 x Ez a Programozási Kábel

HUF 2316.60
FTTH 1*16 NYRT Optikai Elosztó, ABS Csomagolás, az FC/PC SM-csatlakozó, 2.0 mm-es kábel, 1.5 M hosszúság, A GPON EPON
  • Új
Fokok:

FTTH 1*16 NYRT Optikai Elosztó, ABS Csomagolás, az FC/PC SM-csatlakozó, 2.0 mm-es kábel, 1.5 M hosszúság, A GPON EPON

FTTH 1*16 NYRT Optikai Elosztó, ABS Csomagolás, az FC / PC SMcsatlakozó, 2.0 mmes kábel, 1.5 M hosszúság, A GPON EPONOptikai Elosztó fontos eleme az FTTX / FTTP / FTTH / PON, valamint arra használják, hogy osszák szét a jel a CO számú helyiségek.Alkalmazások : Távközlési HálózatokCATV rendszerOptikai berendezésekOptikai érzékelőLANJellemzők : Alsó beiktatási pedig PDlMagas hozam veszteségKis méretKülönböző fajta csatlakozóTulajdonságok : Vásároljon bizalommal.

HUF 9180.00
16 Csatorna 720P/960P HD CVI/AHD/TVI Konverter, Optikai, hogy BNC Digitális Video Converter Üvegszálas Optikai Adó-Vevő készülék
  • Új
Fokok:

16 Csatorna 720P/960P HD CVI/AHD/TVI Konverter, Optikai, hogy BNC Digitális Video Converter Üvegszálas Optikai Adó-Vevő készülék

16 Csatorna 720 P / 960 P HD CVI / AHD / TVI Konverter, Optikai, hogy BNC Digitális Video Converter Üvegszálas Optikai AdóVevő készülékLeírások, Adó + Vevő Rost Mód : Egyszeri Mód Hullámhossz : 1310nm / 1550nm Optikai Teljesítmény Költségvetés : 12d B Maximális Átviteli Távolság : 20 kmre Önálló (Helyezze be a kártyát verzió is elérhető ,amely lehet illeszteni a 16slot, 19inch 2 U vagy 4 U rack szerelhető kártya ketrec)...

HUF 57477.60
Antenna HH-S518 145/435MHz 2.0 dBi SMA-F Kenwd TK-3107 Baofeng BF-888S UV5R Két Rádió Walkie Talkie
  • Új
Fokok:

Antenna HH-S518 145/435MHz 2.0 dBi SMA-F Kenwd TK-3107 Baofeng BF-888S UV5R Két Rádió Walkie Talkie

Kedves vásárló : Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások,akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PCn, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési,kérjük, olvassa be a QRkódot, majd több meglepetés formában az Alkalmazások, Élvezze a szálloda köszönöm!Antenna HHS518 145 / 435 MHz 2.0 d Bi SMAF Kenwd TK3107 Baofeng BF888 S UV5 R Két Rádió Walkie Talkie Minden elem új...

HUF 2246.00 2918.70
RPC-TC320-U USB-Programozási Kábel Hytera Két Rádió HYT TC310 TC320 Walkie Talkie TC-310 TC-320 a walkie-talkie
  • Új
Fokok:

RPC-TC320-U USB-Programozási Kábel Hytera Két Rádió HYT TC310 TC320 Walkie Talkie TC-310 TC-320 a walkie-talkie

Kedves tisztelt ügyfelek, köszönöm szépen a vásárlást itt, most javítsa a szolgáltatás, minden egyes parcella lesz ellenőrizve, érkezett, biztonságos, majd rövid idő alatt Köszönöm a vatera piacterén, ez ad nekünk egy jó esélyt, hogy megfeleljen a globális tisztelt ügyfelek, illetve szolgáltatás őket jól.RPCTC320U USBProgramozási Kábel Hytera Két Rádió HYT TC310 TC320 Walkie Talkie TC310 TC320 a walkietalkieLeírás : 1...

HUF 1685.00 2338.20
OLT MA5683T DC 2*SCUN 2*GICF 2*PRTE
  • Új
Fokok:

OLT MA5683T DC 2*SCUN 2*GICF 2*PRTE

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás...

HUF 345600.00
Kompatibilis J9099B 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul
  • Új
Fokok:

Kompatibilis J9099B 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 10 km-es DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 3105.00
Walkie talkie Katonai csontvezetéses Taktikai Fülhallgató Gémes Mikrofon A Motorola Két Rádió APX6000 DP4601 XiR P8268 8260 DP3401
  • Új
Fokok:

Walkie talkie Katonai csontvezetéses Taktikai Fülhallgató Gémes Mikrofon A Motorola Két Rádió APX6000 DP4601 XiR P8268 8260 DP3401

Kedves vásárló : Ez az emlékeztetés, hogy ha a parancs segítségével a vatera piacterén Alkalmazások,akkor azt találjuk, hogy az ár sokkal olcsóbb, mint a PCn, valamint takarít rengeteg időt, hogy a fizetési,kérjük, olvassa be a QRkódot, majd több meglepetés formában az Alkalmazások, Élvezze a szálloda köszönöm!Katonai csontvezetéses Taktikai Fejhallgató Fülhallgató a két rádió Keresztül a halántékcsont mindkét oldalán arca hang átadása jelek az agyba, hatékonyan csökkentett háttérzaj...

HUF 22950.00
Szakmai Multiband Baofeng BF-A58 Vízálló Walkie-talkie SOS FM Rádió Rádió Két Út kétsávos
  • Új
Fokok:

Szakmai Multiband Baofeng BF-A58 Vízálló Walkie-talkie SOS FM Rádió Rádió Két Út kétsávos

Jellemzők : 1) Teljesítmény : 7 W(H) / 5 W(M) / 1 W(L)2) Frekvencia Tartomány : 136.00174.00 MHz400.00520.00 MHz3) IP57 vízálló porálló, illetve4) Nagy &Alacsony Fogyasztású Átállás5) Energiatakarékos6) VOX Funkció7) Széles / Keskeny Sáv Kiválasztása8) Az AutomatikHáttérvilágítás9) Kétsávos Készenléti10) adásidő (TOT)11) az 50 CTCSS 104 DCS Kód12) Hangutasításokat13) ANI Kód14) a PC vagy a Kézi Program15) DTMF Kód16) AVID17) ATUO Billentyűzár18) Elfoglalt Csatorna Zárolása Funkció19) kétsávos, Kettős Kijelző Dual Készenlét20.) Sürgősségi Riasztás21) Rend Szkennelés Funkció22) Relé Továbbítása Megerősítette (1750 HZ)23), Alacsony Akkumulátor Feszültség Figyelmeztetés24) U / V Kereszt Zenekar Dual WatchCsomag Tartalmazza : 1 x Hordozható rádió1 x Antenna1 x Liion akkumulátor1 x Töltő1 x övcsipesz1 x felhasználói kézikönyv

HUF 11607.30
2db/sok 3G/4G antenna CRC9 csatlakozó 1920-2670 Mhz Huawei modem Ingyenes szállítás
  • Új
Fokok:

2db/sok 3G/4G antenna CRC9 csatlakozó 1920-2670 Mhz Huawei modem Ingyenes szállítás

2db / sok 3 G / 4 G antenna CRC9 csatlakozó 19202670 Mhz Huawei modem Ingyenes szállításMűszaki adatok : VSWR : 1.5 d Bi Nyereség : 23d Bi Csatlakozó : CRC9 Plug férfi pinFrekvencia Tartomány : 19202670 MHZes Hossza : 9.6 cm 3 G Antenna CRC9 csatlakozó HUAWEI USB modem : E156&E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169 E122 E176 G K3520 E1762 E1820 UMG181 UMG1691...

HUF 1604.00 1725.30